Vinir KM 2017, Vuxendag - 23 sep 2017 |
PLAC. | # | RYTTARE / HÄST | TOT. |
---|---|---|---|
01: | 004 | Malin Pettersson - Darri frá Hjardatuni | 6,53 |
UTTA 6,8 - 6,3 - 6,5 | |||
02: | 019 | Sofia Kaber - Maria Frá Hjardartuni | 6,10 |
UTTA 6,0 - 6,3 - 6,0 | |||
03: | 001 | Marilouise Pettersson - Ajax från Backome | 5,70 |
UTTA 5,8 - 5,8 - 5,5 | |||
03: | 021 | Monica Björsell - Mozart från Sundsberg | 5,70 |
UTTA 5,8 - 5,8 - 5,5 | |||
05: | 017 | Marie Gustavsson - Krummatá frá Pulu Krummatá | 5,30 |
UTTA 5,3 - 5,3 - 5,3 | |||
06: | 022 | Malin Söderberg - Muni Från Masö | 5,20 |
UTTA 5,3 - 5,3 - 5,0 | |||
07: | 025 | Sandra Blom - Örn Från Sundsby | 4,93 |
UTTA 5,3 - 5,0 - 4,5 | |||
08: | 015 | Åsa Hermanson - Hekla från Sundsby | 4,83 |
UTTA 5,0 - 5,0 - 4,5 | |||
09: | 028 | Kina Larsson-Ström - Ra från Kyrkbyn | 4,77 |
UTTA 5,0 - 4,5 - 4,8 | |||
10: | 038 | Anna Ringborg-Grube - Tindra Från Lindgaarden | 4,53 |
UTTA 4,3 - 4,3 - 5,0 | |||
11: | 036 | Petra Ljungqvist - Soldan från Hovgården | 4,43 |
UTTA 4,5 - 4,0 - 4,8 | |||
12: | 009 | Anneli Larsson - Flói från Toarps Sjögården | 4,20 |
UTTA 3,5 - 4,8 - 4,3 | |||
13: | 020 | Kristina Hagman - Meyja från Margretehof | 4,03 |
UTTA 4,0 - 3,8 - 4,3 | |||
13: | 029 | Annelie Hansson - Rán Fra Fornusöndum | 4,03 |
UTTA 4,3 - 3,8 - 4,0 | |||
15: | 006 | Hanna Ericsson - Dùfa från Johanneslund | 3,87 |
UTTA 3,8 - 3,8 - 4,0 | |||
16: | 034 | Anneli Sandblom - Samba från Raudhetta gård | 3,77 |
UTTA 3,3 - 4,0 - 4,0 | |||
16: | 035 | Cecilia Westerlind - Skrauta från Myre | 3,77 |
UTTA 3,5 - 4,3 - 3,5 | |||
18: | 016 | Louise Gustafsson - Hrönn frá Reynistad | 3,70 |
UTTA 3,8 - 3,3 - 4,0 | |||
19: | 012 | Maija Hahlin - Gledi från Adalgården | 3,13 |
UTTA 2,8 - 2,8 - 3,8 | |||
20: | 013 | Silke Kallerdahl - Glettni från L:a Björkeryd | 1,60 |
UTTA 1,5 - 1,3 - 2,0 | |||
--- | 002 | linda börjesson - Alfa Från Nyhammar | Struken |
--- | 003 | Elin Wallenbring - Ari från Momålen | Struken |
--- | 007 | Lina Lund - Embla Från Klevsvik | Struken |
--- | 008 | Carina Andersson - Jaxl fra Porormstungur | Struken |
--- | 010 | Hanna Ericsson - Frenja från Gryteskog | Struken |
--- | 024 | Louise Rosengren - Nike från Alafors gård | Struken |
--- | 032 | Mia Sjöqvist - Röskur Från Kaggestorp | Struken |
--- | 037 | Josefin Warvne - Teitur Från Löjtnantsgården | Struken |